Obchodní podmínky

Vážení zákazníci, pokud nakupujete v našem internetovém obchodě, seznamte se prosím s naším nákupním řádem.

Úvodní ustanovení

Tyto podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě Carpfanatics.cz, následující podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 • Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu Carpfanatics jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 • Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení převzetí objednávky.
 • Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářů předepsaných údajů a náležitostí.
 • Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři nebo v partnerské prodejně Carpproduct v Hodoníně.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
 • Vyplnění registračního formuláře, či závazné objednávky, v rámci internetového obchodu Carpfanatics.cz , kupující dává souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech.
 • Vyhrazujeme si právo na změnu modelů,typů a příchutí výrobků dodávaných k produktům ZDARMA. Například se jedná se o NAVIJÁKY, které jsou k prutu zdarma. ( Prut + Naviják ZDARMA ), nebo příchutě u krmení ZDARMA a další.

Platební podmínky

Nabízíme našim zákazníkům několik způsobů úhrady:

 1. Dobírkou – Při převzetí zboží.
 2. Hotovostní platba – při osobním odběru v partnerské prodejně rybářských potřeb Carpproduct v Hodoníně.
 3. Home Credit – Prodej na splátky
 4. Platba OnLine – skrze platební modul Go-pay
 5. Platba převodním příkazem - Bank. spojení pro bezhotovostní platby: 2300337990/2010 FIO Banka
 6. Platba Kartou

Dodací podmínky

Nabízíme našim klientům několik způsobů dodání zboží:

 • Zboží lze zaslat Kurýrní službou GLS (i na dobírku). Cena je 100,- Kč při objednávce v hodnotě do 3000,- Kč (cena dobírky je 20,- Kč). Vše nad 3000,- je ZDARMA.
 • Zboží lze zaslat Českou Poštou (i na dobírku). Cena je 130,- Kč při objednávce v hodnotě do 5000,- Kč (cena dobírky je 20,- Kč). Vše nad 5000,- je ZDARMA.
 • Zboží lze osobně vyzvednout v partnerské prodejně Carpproduct v Hodoníně. Při osobním vyzvednutí na prodejně prosím VYČKEJTE AŽ BUDETE TELEFONICKY VYZVÁNI.

Dodací lhůta

Zboží dodáváme obvykle od 2–5 pracovních dní, v některých případech se může dodací doba prodloužit. TATO LHŮTA PLATÍ POUZE PRO HOTOVOSTNÍ PLATBY ( dobírkou ).

Reklamace

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem platným v ČR.

Zboží lze reklamovat u provozovatele, na adrese :

Carpfanatics, Masarykovo náměstí 20, 695 01 Hodonín, CZ

Na tuto adresu ho zašlete s kopií nákupního dokladu, s popisem závady a Vaším kontaktním telefonním číslem. Je nutné zboží zaslat ve stavu v jakém jste ho koupili, to znamená například u navijáku – včetně náhradní cívky a bez vlasce ( pokud nebyl součástí zakoupeného zboží ). V opačném případě riskujete ztrátu ,nebo poškození vlasce.

Dále můžete zboží reklamovat v partnerské prodejně Carpproduct v Hodoníně.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle nového občanského zákoníku (zákon č.367/2000 Sb.) možnost odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí zboží zaslat v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Ke zboží přiloží písemnou žádost o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o nákupu, iniciály kupujícího a číslo účtu, na který bude finanční obnos vrácen. Po obdržení vráceného zboží prodávající zboží zkontroluje a ve lhůtě čtrnácti (14) dnů od vrácení zboží kupujícím je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno. Poté vrátí kupujícímu odpovídající částku za včetně poštovného. Při vrácení zboží si můžete vybrat způsob úhrady Vašich peněz: buď převodem na účet (trvá do 10-ti pracovních dnů), nebo poštovní poukázkou (trvá do 10-ti pracovních týdnů).

V žádném případě neposílejte zboží na dobírku.

Náklady na poštovné při vrácení zboží jdou na vrub kupujícího.

Práva a povinnosti prodávajícího

 • Podávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který mu kupující sdělí při potvrzení objednávky. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.
 • Prodávající má povinnost vymazat registrovaného zákazníka z databáze v případě, že o to zákazník písemně požádá.
 • Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 • Prodávající má právo od kupní smlouvy odstoupit (závazné objednávky), stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 30 dnů od doručení písemného odstoupení od smlouvy.

Práva a povinnosti kupujícího

 • Kupující je povinen uvést kontaktní telefon, správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží doručeno.
 • Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
 • Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14ti dnů od doručení, viz. Obchodní podmínky.
 • Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to písemnou formou. Prodávající se tímto zavazuje nejpozději do 3 dnů od doručení písemné žádosti veškeré údaje o kupujícím z databáze vymazat.

Ochrana osobních dat

Internetový obchod Carpfanatics.cz podle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovává osobní data a uchovává je v marketingové databázi firmy. Zpracované údaje jsou plně chráněny před zneužitím a nebudou poskytnuty třetím stranám,kromě těch které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, pošta či speditér a pod.), a to pouze v nutném rozsahu. Kupující – odběratel dává odesláním své objednávky souhlas provozovateli internetového obchodu Carpfanatics.cz k jejich zpracování a využití pouze pro potřebu obchodního vztahu mezi nimi.

Výměna zboží

V případě, že kupující po obdržení zboží zjistí, že mu nevyhovuje velikost či barva má možnost do 14 dnů od dodání požádat prodávajícího o výměnu zboží. Vrácení zboží lze provést pouze v případě, že bude zabaleno v originálním balení a bude nepoužívané. Kupujícímu bude proti vrácenému zboží vydáno nové zboží. Kupující nemá právo na výměnu zboží či vrácení peněz pokud zboží bude používané, znečištěné nebo jakkoliv poškozené jeho nesprávným použitím nebo ošetřením.

SLEVOVÝ PROGRAM:

• Základní slevou, na kterou zákazník dosáhne nejsnáze a to hned u prvního nákupu, je sleva za registraci na naše e-shopu a to v garantované výši minimálně 3% (pozor, nevztahuje se na zboží v akci nebo ve výprodeji, kde je již cena snížena). Jakmile dokončíte registraci a budete přihlášen pod tímto svým profilem, automaticky se ceny poníží právě o minimálně 3% (ceny již vidíte takto ponížené). Důležité je upozornění, že při uskutečnění objednávky musíte být přihlášení pod svým profilem, jinak nemůže být sleva poskytnuta.

• Další slevy, na které při pravidelných nákupech můžete dosáhnout, jsou množstevní slevy za již uskutečněné nákupy. Výše této slevy závisí na hodnotě Vaší předešlé objednávky. Při nákupu nad níže popsané částky budete mít na další nákup slevu:

 • při nákupu nad 1.000,–Kč sleva 3%
 • při nákupu nad 5.000,–Kč sleva 5%
 • při nákupu nad 10.000,–Kč sleva 7%

Po uskutečnění každého nákupu na e-shopu nad 500,- Kč (po řádném uhrazení objednávky), Vám přijde na Váš e-mail slevový kód s hodnotou slevy dle výše uvedené tabulky. Tento kód máte možnost zadat při jedné z Vašich dalších objednávek v políčku Slevový kupon a potvrdit tlačítkem OK. Systém zkontroluje platnost tohoto slevového kódu. V případě, že je Vámi zadaný kód platný, systém tuto skutečnost zobrazí a vy nyní můžete kód uplatnit tím, že zmáčknete vedlejší tlačítko PŘEPOČÍTAT. Nyní se cena zboží ve Vašem košíku přepočítá a poníží o výši slevy.

POZOR – platnost slevového kódu je časově omezena 6 měsíci!!! Tento kupón je přenosný, tudíž jestliže víte, že jej ve lhůtě šesti měsíců nevyužijete, můžete jí obdarovat někoho jiného, který jej využije.

Tyto slevy (za registraci a množstevní slevy) se sčítají a můžete tak dosáhnout na slevu až 10%. Netýkají se ovšem zboží v akci, ve výprodejích a u prutů/podběráků stavěných na míru. U těchto výrobků, kde je cena již snížena a nelze tak uplatňovat sleva, na to budete upozorněni v celkovém sumáři Vaší objednávky. Také se netýkají zákazníků, kteří se kvalifikovali díky věrnostním bodům do nejvyšší slevové kategorie - Carpfanatics Klubu. Ti již mají garantovanou minimální slevu 10% automaticky.

Slevový systém u prutů a podběráků stavěných na míru:

Při nákupu více jak 2 prutů, podběráků či jejich kombinace (tzn. 3 pruty a více nebo 2 pruty a podběrák) se uplatňuje sleva 5% z hodnoty těchto produktů stavěných na míru.
Při nákupu více jak 4 prutů, podběráků či jejich kombinace (tzn. 5 prutů a více nebo 4 pruty a podběrák) se uplatňuje sleva 10% z hodnoty těchto produktů stavěných na míru.

Carpfanatics club

Toto je nejvyšší možná úroveň, kam až se zákazník v našem slevovém systému může dostat. Cena pro člena clubu je stavěna na míru dle jiných propočtů a u každé značky a typu zboží v naší nabídce, bude sleva jiná. Sleva se pohybuje v rozmezí 10 až 25% dle daného typu zboží a dle výrobce. Garantovaná je minimální sleva 10%. Sníženou cenu uvidíte po přihlášení pod svými přihlašovacími údaji.

Do VIP clubu se zákázník dostane pomocí věrnostních a množstevních bodů. Princip je jednoduchý. Za každou uskutečněnou objednávku v našem e-shopu, kterou zákazník učiní pod svým profilem, získává věrnostní a množstevní body (body se připisují 2 x mesíčně). Po dosažení výše 10.000,- bodů, stává se zákazník členem VIP clubu a pro své další objednávky se mu již budou zobrazovat VIP ceny produktů. Více o VIP clubu se dočtete na hlavní stránce v záložce Carpfanatics Klub.

Body za uskutečněné objednávky jsou následující:

 • Za každou objednávku získává zákazník na své konto 10 bodů
 • Za každou utracenou desetikorunu v našem e-shopu získává zákazník na své konto 1 bod

Příklad: Za celkovou objednávku v ceně 1500,- Kč včetně dopravy, získává zákazník na své bodové konto celkem 160 bodů (150 bodů za hodnotu nákupu a 10 bodů za objednávku).

Sleva na dopravu

Doprava ZDARMA při nákupu nad 3.000,- Kč včetně DPH. Platí pro dopravu na území ČR.

DÁRKY K OBJEDNÁVKÁM

Při nákupu zboží nad určitou částku, rozdáváme dárky ZDARMA, jako poděkování za Váš nákup. U každé cenové úrovně Vašeho nákupu je několik variant dárků, ze kterých si při dokončování objednávky sami zvolíte Vám nejvíce vyhovující dárek a ten bude přidám do košíku. Nezapomeňte si tedy jeden z dárků během objednávky (ve 4.kroku objednávky) zaškrtnout.

Hodnota dárků se zvyšuje z celkovou cenou Vašeho košíku. Cenové úrovně jsou následující:

 • nákup nad 1.000,–Kč – dárek v hodnotě cca 100,-
 • nákup nad 3.000,–Kč – dárek v hodnotě cca 300,-
 • nákup nad 5.000,–Kč – dárek v hodnotě cca 500,-
 • nákup nad 10.000,–Kč – dárek v hodnotě cca 1000,-
 • nákup nad 25.000,- Kč – dárek v hodnotě cca 2500,-
 • nákup nad 50.000,- Kč – dárek v hodnotě cca 5000,-

Dárky k objednávkám se vztahují na veškeré zboží, tzn. na rozdíl od slevového programu, též na zboží ve slevě, akci, či na míru zhotovené pruty či podběráky !!!!

Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu

1. Vážený spotřebiteli, jestli se domníváte, že jsme Vás poškodili, nebo nedostáli svým závazkům, pište na naši emailovou adresu administrace@carpfanatics.cz.
2. Jestli se nám nepodaří spor vyřešit přímo, na základě Zákona č. 378/2015, kterým se mění Zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, máte také právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu.
3. Subjektem (ADR) mimosoudního řešení spotřebitelských sporů mezi obchodníkem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, nebo jiný subjekt pověřený Ministerstvem průmyslu a obchodu, viz http://www.mpo.cz/dokument169867.html.
4. U České obchodní inspekce, má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce: https://adr.coi.cz/cs .
5. Spotřebitel může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději do 1 roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.
6. Spotřebitel může podat návrh také prostřednictvím platformy mimosoudního řešení spotřebitelských sporů EU, která je dostupná online na: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=CS. Návrh zde může podat jenom spotřebitel žijící v EU na obchodníka se sídlem v EU.
7. Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu nebo na emailovou adresu adr@mpo.cz.
8. V případě přeshraničních sporů pomáhá spotřebitelům v přístupu k příslušnému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů Evropské spotřebitelské centrum Česká republika.
9. Náklady spojené s mimosoudním řešením spotřebitelských sporů si strany nesou samy.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. 2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu Carpfanatics, nebylo-li v konkrétním případě dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vá­zán.

Účastníci se výslovně ve smyslu ustanovení §262, odst. 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ustanovením §409 a následujících.


Zanechte nám zprávu
Zde vložte svůj dotaz, připomínku či vzkaz a my Vás budeme zpětně kontaktovat.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Budeme Vás kontaktovat v nejbližší možné době.

Děkujeme za Váš dotaz.


Nákupní košík
0 ks
Váš nákupní košík
zavřít
Váš košík je prázdný. začít nakupovat